26 квітня 2024 р.

28.08.2018

60 млн грн відшкодувало Держенергоефективності учасникам програми «теплих кредитів» у серпні. Цього разу найбільшу суму – більше 31 млн грн – відшкодовано ОСББ, які залучали кошти на утеплення багатоповерхівок.

Ще 27 млн грн отримали приватні домогосподарства, які купували енергоефективні матеріали та обладнання за програмою.

Майже 2 млн грн одержали ті родини, які встановлювали твердопаливні котли.

Як пояснив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, завдяки державній підтримці десятки тисяч родин змогли придбати енергоефективне обладнання, матеріали та провести необхідні заходи:

-утеплити будинок;

-замінити вікна на енергоефективні;

-встановити лічильники тепла тощо.

Загалом з початку 2018 р. і по сьогодні за «теплими кредитами» відшкодовано 270 млн грн.

За весь час дії програми її учасники одержали з держбюджету 2,3 млрд грн компенсацій.