19 квітня 2024 р.

5 серпня відбулась нарада із селищним та сільськими головами

06.08.2020

Учора під головуванням першого заступника голови РДА Віталія Савчука відбулася нарада із селищним та сільським головами. В нараді взяли участь заступник голови районної ради Наталія Крук, начальник фінансового управління РДА Ніна Решетник, начальник відділу освіти РДА Галина Деменчук та директор КП «Чечельник-комунсервіс» Сергій Роєнко.

Ознайомивши учасників наради із загальною тенденцією щодо COVID – 19, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Савчук озвучив інформації щодо підготовки до опалювального сезону.

Щодо виконання плану надходжень до місцевих бюджетів, то в ході наради начальник фінансового управління РДА Ніна Решетник зазначила, що за 7 місяців невиконання плану по власних надходженнях спостерігається лише у Стратіївській сільській раді. У сільський бюджет недопоступило 36 тис.грн. Порівняно із минулим роком, найбільше отримала Вербська с/р (+249 тис.грн). «Резерви для наповнення бюджетів є у всіх громадах. Треба активніше їх використовувати», - додала Ніна Олександівна.

Керівник освітянської галузі району Галина Деменчук озвучила основні вимоги МОЗ для організації роботи шкіл району із 1 вересня.

Усі школи потрібно забезпечити засобами для дезінфекції та масками, а також обладнати місця для обробки рук.

Для дотримання соціального дистанціювання у школах рекомендовано:

·         відкрити кілька входів;

·         збільшити відстань між партами;

·         для організованого руху коридорами нанести на підлогу спеціальну розмітку;

·         адаптувати великі приміщення — актові зали та коридори — для потреб навчання;

·         проводити заняття на відкритому повітрі.

Медики рекомендують продовжити дистанційне навчання для учнів, які страждають від:

·         хронічних легеневих хворіб;

·         розладів імунної системи;

·         цукрового діабету.

«Для забезпечення якісного процессу навчання, звертаємося до керівників територіальних громад з проханням допомогти у придбанні засобів для дезінфекції у кожен навчальний заклад», - закликала присутніх Галина Деменчук.

Керівник комунального підприємства звернувся до селищного і сільських голів з пропозицією провести обстеження артсвердловин, інвентаризацію та упорядкувати документацію.