25 квітня 2024 р.

22 червня відбулась нарада по проведенню командно-штабного навчання з органами управління цивільного захисту Чечельницького району

23.06.2018

З метою вивчення  стану цивільного захисту району за основними напрямками,  визначення  ступеня  готовності  до виконання завдань за призначенням та з  метою   надання методичної та практичної допомоги в підготовці до проведення командно-штабного навчання  у  райдержадміністрацію  прибули:

Дев’ятий  Сергій Миколайович   - заступник директора  Департаменту  цивільного захисту  обласної  державної  адміністрації;

Циркун Зоя  Миколаївна - заступник директора  Департаменту  цивільного захисту  обласної  державної  адміністрації;

Голдибан  Ігор  Анатолійович – начальник  відділу  інформаційної взаємодії Департаменту  цивільного захисту  обласної  державної  адміністрації.

Були   запрошені керівники  спеціалізованих служб цивільного захисту району з відповідними  документами щодо організації діяльності та сільські голови.

Також,  у  зв’язку  з  тим  що  тема  навчань  передбачає  організацію  укриття  населення  та  працівників у  захисних  спорудах  цивільного  захисту, на  нараду були  запрошені  керівники  установ  які  власниками  захисних  споруд:

Решетник Людмила Іванівна;

Кирилюк Олександр Віталійович;

Стримба Ігор Павлович.

Відкрив  нараду  голова районної  державної  адміністрації Сергій Пустовий, який  висловиви  впевненість  у тому  що  такі навчання   мають  велике  значення  для  району   а  результатом  навчань  буде   підвищення   рівня  захисту  населення  району  від  надзвичайних  ситуацій.

Перед  присутніми  виступили представники  департаменту  цивільного захисту  обласної  державної  адміністрації.

Далі  присутнім  було  показано  учбовий  фільм про проведення  командно-штабних  навчань.

Заступником  директора  департаменту цивільного  захисту С. Дев’ятим  було  проведено  роботу  з  сільськими головами,    щодо  організації  цивільного  захисту  на  територіях  громад.  Зоя Миколаївна  Циркун     перевірила  основні  документи  спеціалізованих  служб  цивільного захисту  та  документи  сектору  цивільного захисту  райдержадміністрації. Завідувач  сектором  цивільного захисту  О. Шестаківський  разом  з  фахівцем  департаменту І. Голдибаном  оглянули  захисні   споруди  цивільного захисту селища.

Нагадаємо,  що   командно-штабні  навчання  з  цивільного   захисту  пройдуть  у  нашому  районі  24-25 липня  2018  року.  В  цей  день  екстренні  служби  району  будуть  відпрацьовувати  свої  дії  при  виникненні  умовних  надзвичайних  ситуаціях. Також  заплановано  розгортання  органів  евакуації  та  захисних  споруд цивільного  захисту.