19 квітня 2024 р.

14 вересня у Вінниці відбудеться Бізнес-інтенсив «HoReCa.ReStart»

05.09.2018

14 вересня 2018 року у місті Вінниці (Галерея «Інтершик», вул. Архітектора Артинова, 12 а) відбудеться бізнес-інтенсив «НоReCa.ReStart». Даний захід організовується Центром підтримки бізнесу м.Вінниці за підтримки Європейського Банку Реконструкції та Розвитку в рамках ініціативи Європейського Союзу ЕU4Business.

Основною метою бізнес-інтенсиву є створення платформи для обміну досвідом, знаннями та інформацією між представниками індустрії НоRеСа, ознайомлення з основними тенденціями та можливостями розвитку у сфері гостинності, а також технологіями, які покращують бізнес та впізнаваність закладів.

Цільова  аудиторія заходу: представники влади, власники та топ-менеджмент ресторанів, кафе, барів, готелів.

У разі зацікавленості пропонуємо взяти участь у вищевказаному заході.

Обов’язкова реєстрація до 06 вересня на horeca.in.ua.

Докладніше про Програму заходу читайте ТУТ.

Відділ міжнародного співробітництва та регіонального розвитку райдержадміністрації