Чечельницька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Малий Герб України
Чечельницька районна державна адміністрація
Вінницька область, офіційний сайт
Офіційний E-Mail: rda_chechelnyk@vin.gov.ua
Ми працюємо: з 8.00 до 17.00 (пн-пт)
16 липня 2024 р.

Інформація про проведену роботу

Про роботу сектору цивільного захисту,  оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами 

райдержадміністрації за  станом  на 1 листопада 2020 року  

 

Цивільний захист, техногенно-екологічна безпека

Від початку року проведено 73 засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, з них 45 засідань, на яких розглядались питання  боротьби  з COVID-19.

     На підставі  рішень комісії  прийнято 11 розпоряджень голови РДА про виділення  коштів  з  районного  бюджету на боротьбу  з поширенням коронавірусної  хвороби.        Всього виділено 487 тис.грн, на які  проведено закупівлі  засобів захисту, дезінфікуючих речовин, товарів  медичного призначення.

      Протягом року до навчально-методичного центру цивільного захисту направлено 8 посадових  осіб  та фахівців, діяльність яких пов’язана з виконанням заходів  з цивільного захисту. Організовано навчання 15 керівників навчально-консультативних пунктів при сільських радах  району.

     На  офіційних веб-сайтах районної  державної  адміністрації, районної  ради  розміщена  відповідна   інформація  щодо поведінки  у  надзвичайних  ситуаціях.

     Сектором цивільного захисту райдержадміністрації спільно з районним  сектором ДСНС проводилась роз’яснювальна робота у громадах району, трудових  колективах.     

Технічна інвентаризація захисних споруд цивільного захисту

     Станом на 01 листопада  2020   року по обліку в районі знаходиться 13 захисних споруд. Проведено інвентаризацію по 8 спорудах. 

Оборонна робота

   Спільно з районним військоматом вживаються заходи по реалізації Програми військово-патріотичного виховання молоді,  забезпечення заходів з призову, оборони,  мобілізації  та цивільного захисту на території  Чечельницького району на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням  Чечельницької районної  ради № 180 від 23.12.2016 року.