Чечельницька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Малий Герб України
Чечельницька районна державна адміністрація
Вінницька область, офіційний сайт
Офіційний E-Mail: rda_chechelnyk@vin.gov.ua
Ми працюємо: з 8.00 до 17.00 (пн-пт)
16 липня 2024 р.

Очищення влади в райдержадміністрації

                                                               УКРАЇНА

ЧЕЧЕЛЬНИЦЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІННИЦЬКОЇ   ОБЛАСТІ

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

           “

17

’’

03

2015р.

 

72

 

 

Про  проведення в районній

державній адміністраціїперевірки,

передбаченої Законом України

’Про очищення влади’

 

 

Відповідно до статей 2, 6, 25 Закону України ‘Про місцеві державні адміністрації’, Закону України ‘Про очищення влади’,  Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України ‘Про очищення влади»’(далі Порядок), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, та Плану проведення перевірок відповідно до Закону України ‘Про очищення влади', затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 1025-р:

   1. Провести перевірку, передбачену ЗакономУкраїни ‘Про очищення влади’,щодо посадових і службових осіб  Чечельницької районної державної адміністрації відповідно до графіку проведення перевірки, передбаченої Законом України ‘Про очищення влади’ щодо посадових і службових осіб райдержадміністрації  згідно з додатком 1.

   2. Визначити сектор правового та кадрового забезпечення апарату райдержадміністрації (Терещук В.В.) відповідальним за проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України ‘Про очищення влади’, стосовно керівника апарату, начальників відділів, завідувачів секторів апарату райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, директора Чечельницького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

   3. Працівникам, стосовно  яких здійснюється перевірка,у десятиденний термінз дня початку проведення перевірки подати до сектору правового та кадрового забезпечення апарату райдержадміністраціївласноручнонаписанізаявуза формою згідно з додатком 2 або за формою згідно з додатком 3 разом із декларацією про майно,  доходи,  витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік, складеного за формою, встановленою Законом України ‘Про засади запобігання і протидії корупції’, а також копією паспорта громадянина України та, у разі необхідності, копією трудової книжки .

4. Завідувачу сектору правового та кадрового забезпечення апарату райдержадміністрації  Терещук В.В.спільно з сектором з питань внутрішньої політики та зв’язків із засобами масової інформації апарату райдержадміністрації (П’яніщук О.В.), загальним відділом апарату райдержадміністрації (Ланецький А.І.) забезпечити:

4.1. Доведення цього розпорядження до відома осіб, стосовно яких  проводиться перевірка, у тому числі працівників, які відсутні на роботі (перебування у всіх видах відпусток, тимчасово непрацездатні тощо),  а також оприлюднення його на офіційному веб-сайті Чечельницької районної державної адміністрації ;

   4.2. Розміщення  на офіційному веб-сайті Чечельницької райдержадміністрації, в триденний термін після одержання заяви, інформації про початок проходження перевірки особою, копії її заяви та декларації (крім відомостей, що віднесені законом до інформації з обмеженим доступом).

  5. Контроль за виконанням цього розпорядження  залишаю за собою.

 

 

Голова районної державної

адміністрації                            С.Пустовий