Чечельницька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Малий Герб України
Чечельницька районна державна адміністрація
Вінницька область, офіційний сайт
Офіційний E-Mail: rda_chechelnyk@vin.gov.ua
Ми працюємо: з 8.00 до 17.00 (пн-пт)
06 грудня 2019 р.

Регуляторна політика

Звіт

про повторне відстеження результативності регуляторного акту

На виконання ст.10 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності від 11.09.2003 № 1160-ІV та згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 № 308 «Про затвердження методики проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта» здійснено відстеження результативності розпорядження голови Чечельницької районної державної адміністрації № 4 від 16 січня 2014 року «Про затвердження Положення про Центр надання адміністративних послуг Чечельницької райдержадміністрації та Регламенту Центру надання адміністративних послуг Чечельницької райдержадміністрації».

1. Назва регуляторного акта:розпорядження голови Чечельницької районної державної адміністрації № 4 від 16 січня 2014 року «Про затвердження Положення про Центр надання адміністративних послуг Чечельницької райдержадміністрації та Регламенту Центру надання адміністративних послуг Чечельницької райдержадміністрації».

 2. Мета прийняття регуляторного акту:прийняття даного розпорядження забезпечить створення доступних та зручних умов для реалізації та захисту прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб щодо отримання адміністративних послуг.

3. Виконавець заходів з відстеження результативності:Чечельницька районна державна адміністрація.

4. Строк виконання заходів з відстеження:відстеження результативності регуляторного акту - протягом січня – лютого  2015 року.

5. Тип відстеження:повторне.

6. Метод одержання результатів відстеження:створення доступних та зручних умов для реалізації та захисту прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб щодо отримання адміністративних послуг.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежується результативність, а також способи одержання даних:відстеження результативності розпорядження «Про затвердження Положення про Центр надання адміністративних послуг Чечельницької райдержадміністрації та Регламенту Центру надання адміністративних послуг Чечельницької райдержадміністрації» здійснювалось з урахуванням змін та доповнень до законодавчої бази та нормативно – правових актів.

8. Кількісні значення показників результативності акту:

За період повторного відстеження дії регуляторного акту до даного розпорядження зміни не вносились.

9. Оцінка можливих результатів реалізації регуляторного акту та ступеня визначеної мети:даним регуляторним актом досягнуті визначені цілі.