5.1. Заклади охорони здоров’я
                                                                           Форма Р-14
 
№ п/п
Назва
Адреса
Форма власності
Статус
Керівник
К-сть медперсоналу
К-сть технічного персона
лу
К-сть ліжко місць для стаціонарного лікування
 
Кількість ліжко-місць
денного
стаціонару
А
1
2
3
4
5
6
7
8
9
І                                                                                                           Лікарні
 
Комунальна установа «Чечельницька центральна районна лікарня»
смт.Чечельник, вул..К.Маркса, 60
комунальна
Районна
Могила Сергій Миколайович головний лікар
тел.2-11-03, 2-16-44
дом.2-28-36
 
 Лікарі - 34
 Середні - 128
 Молодші - 52
52
110
-
 
ІІ                                                         Комунальний заклад «Чечельницький районний центр первинної медико-санітарної допомоги»»
 
А
1
2
3
4
5
6
7
8
9
 
 
 
Комунальний заклад «Чечельницька РЦ ПМСД»
смт.Чечельник
вул.К.Маркса,60
комунальна
Районна
Коваль Віктор
Аврамович головний лікар
тел.2-19-77
 
Лікарі-12
Середні -69
Молодші -23
 
15
-
65
                                                                               Структурні підрозділ КЗ « Чечельницький РЦ ПМСД»
                                                                                                
Амбулаторії ЗПСМ
 
1.
Амбулаторія ЗПСМ
смт.Чечельник
смт.Чечельник
вул.К Маркса,60
комунальна
Района
Франчук Михайло
Петрович
2-18-03
 
Лікарі – 5
Середні - 13
Молодші -3
2
-
10
2.
Амбулаторія
 ЗПСМ с.Демівка
с.Демівка-24832,
вул. Ріква , буд.№27
Чечельницького р-н
комунальна
районна
Коваль
Олена Семенівна
Тел.2-43-17
 
Лікарі-1
Середні-4
Молодші -2
1
-
10
3.
Амбулаторія ЗПСМ с.Стратіївка
с.Стратіївка -24831,
вул..Жовтнева буд.№10 Чечельницького р-н
комунальна
районна
 Гонявчук Наталя Миколаївна фельдшер
тел.2-49-10
Лікарі -
Середні –3
Молодші -1
-
-
-
4.
Амбулаторія ЗПСМ
 с.Ольгопіль
с.Ольгопіль -24328
вул. Ватутіна буд.№111
Чечельницького р-н
комунальна
районна
Запорожець
Олена Іванівна
2-72-03
Лікарі-4
Середні – 12
Молодші -3
3
-
35
5.
Амбулаторія ЗПСМ
с. Ч.Гребля
с.Ч.Гребля -24824
вул.Жовтнева буд.№1
Чечельницький р-н
комунальна
районна
Білодон Юрій Васильович фельдшер
2-66-17
Лікарі-
Середні – 2
Молодші-1
-
-
-
6.
Амбулаторія ЗПСМ
с.Вербка
с.Вербка – 24821
вул. Першотревнева
буд.№154
Чечельницький р-н
комунальна
районна
Сурмак Анатолій
Миколайович фельдшер
2-45-17
 
Лікарі-
Середні – 5
Молодші-2
1
-
5
 
7.
 
Амбулаторія ЗПСМ
с.Луги
 
с.Луги – 24820
ул.Леніна,буд.№2
Чечельницький р-н
 
 
комунальна
 
районна
 
Грамушняк Юлія Володимирівна фельдшер
2-65-22
 
Лікарі-
Середні – 5
Молодші-1
1
-
5
 
8
 
Амбулаторія ЗПСМ
с.Каташин
 
с.Каташин – 24812
вул. Леніна ,буд № 32
Чечельницький р-н
комунальна
районна
Гринчишена
Майя Федорівна
2-63-13
Лікарі-1
Середні – 2
Молодші-1
-
-
-
9.
Амбулаторія ЗПСМ
с.Рогізка
с.Рогізка – 24815
вул.Леніна,буд№22(б)
Чечельницький р-н
комунальна
районна
 Паламарчук Григорій Дмитрович фельдшер
2-41-17
Лікарі-
Середні – 3
Молодші-1
-
-
-
Фельшерсько-акушерські,фельшерські пунки
1.
Фельшерський пункт Чечельницький
смт.Чечельник-24800
вул.Гагаріна ,буд №4
Чечельницький р-н
комунальна
районна
Ткач Тетяна
Володимирівна
2-54-19
 
Середні-1
-
-
-
2.
Фельшерсько акушерський пункт
с.Тартак
с.Тартак – 24815
вул.Підгаєцького буд27/а
Чечельницький р-н
комунальна
районна
Гонтарук Олег Дмитрович
2-88-15
Середні-2
Молодші -1
-
-
-
3.
Фельшерський пункт. с.Анютино
с.Анютино -24811
вул.Леніна ,буд.№7
Чечельницький р-н
комунальна
районна
Гонтарук
Інна
Григорівна
2-19-55
Середні -1
-
-
-
4.
Фельшерсько акушерський пункт с. Берізки
с.Берізки – 24834
вул.Леніна ,буд № 24
Чечельницький р-н
комунальна
районна
Тарасюк
Володимир Андрійович
2-47-17
Середні- 2
Молодші -1
-
-
-
5.
Фельшерсько акушерський пункт
с.Любомирка
с.Любомирка-24833
вул.Васі Курки ,буд № 17
Чечельницький р-н
 
 
комунальна
районна
Бенера Віктор Васильович
2-69-17
Середні -2
Молодші-1
-
-
-
6.
Фельшерський пункт с.Слобода
с.Слобода- 24830
вул.Котовського,буд.№106
Чечельницький р-н
комунальна
районна
Танасійчук
Юля Василівна
2-79-21
Середні -1
-
-
-
7.
Фельшерський пункт с. Василівка
с.Василівка- 24821
вул.Гагаріна.буд№2
Чечельницький р-н
комунальна
районна
Ільїн Олексій Петрович
2-45-10
Середні-1
-
-
-
8.
Фельшерський пункт с. Куренівка
с.Куренівка – 24822
вул.Першотравнева ,буд.№193
Чечельницький р-н
комунальна
районна
Терезюк Василь Петрович
2-61-73
Середні-1
Молодші-1
-
-
-
9.
Фельшерсько-акушерський пункт с.Бритавка
с.Бритавка- 24823
вул.Радянська
буд. №18
Чечельницький р-н
комунальна
районна
Осадча Олена Михайлівна
2-57-52
Середні-1
Молодші-1
-
-
-
10.
Фельшерсько акушерський пункт с.Жабокричка
с.Жабокричка-24813
вул.50-річчя Жовтня буд.№2
Чечельницький р-н
комунальна
районна
Бендерук Анастасія Олександрівна
2-63-17
Середні-2
Молодші -1
-
-
-
11.
Фельшерсько акушерський пункт с.Бондурівка
с.Бондурівка- 24810
вул Леніна ,буд№2
Чечельницький р-н
комунальна
районна
Слюсар Валентина Василівна
2-56-17
Середні-2
Молодші-1
-
-
-
12.
Фельшерський пункт
с.Дохно
с.Дохно- 24811
вул.Першотравнева ,буд№45
Чечельницькимй р-н
комунальна
районна
Марченко Тетяна Василівна
2-56-20
Середні-1
-
-
-
13.
Фельшерський пункт с. Білий камінь
с.Білий Камінь –
24814,вул.Першотравнева буд№96
Чечельницький р-н
комунальна
районна
Трачук Андрій
Вікторович
2-55-17
Середні-2
Молодші-1
-
-
-
14.
Фельшерський пункт с.Тарасівка
с.Тарасівка– 24815
вул.Шевченка ,буд№23
Чечельницький р-н
комунальна
районна
 
2-41-68
Середні- 0
-
-
-